Veselé zoubky v 1.E

Obrzek - Veselé zoubky v 1.E     Jak se správně starat o své zoubky, aby byly zdravé? To už naši prvňáčci dobře znají a to díky preventivnímu projektu Veselé zoubky. Součástí projektu byl interaktivní program, kde se děti pomocí zajímavých úkolů, kvízů a doplňovaček seznámily se zásadami prevence a péče o zuby.
Fotogalerie

Dozvěděly se, kdy zoubky začínají růst, jaká je jejich funkce a jak se o ně správně starat, aby byly bez kazu. V rámci projektu žáci vytvořili vlastní obrázky. Na závěr děti zhlédly edukativní pohádku Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek. Děti si odnesly nejen cenné rady, ale také spoustu dárkových předmětů, například dětský zubní kartáček, zubní pastu, žvýkačky bez cukru a přesýpací hodiny, které dětem věnovala společnost dm drogerie. Děkujeme za zajímavý preventivní program, který si žáci užili.

Mgr. Monika Nováková