Pobyt na Stožci 5.B

Obrzek - Pobyt na Stožci 5.B

Ve dnech 20.-22.září se žáci 5.B zúčastnili ekologicko-přírodovědného pobytu na Stožci. Ve středu 20.9. jsme se ráno vydali do Stožce, kde jsme se po příjezdu ubytovali a šli poznávat krásy místní přírody.

Ujali se nás velmi sympatičtí průvodci Standa a Šárka. Ti děti seznámili se šumavskou přírodou. Děti hrály spoustu her, poznávaly rostliny, stromy i zvířata, která se na Šumavě vyskytují a získávaly mnoho nových poznatků i zajímavostí během zábavných aktivit. Jeden den jsme se také vydali na Stožeckou kapli, o které se děti dozvěděly zajímavou historii. Večer jsme si společně povídali nebo hráli hry a zažili spoustu legrace.

Počasí nám přálo, proto věřím, že jsme si všichni pobyt užili a odnášíme si hezké vzpomínky.

Alexandra Jedlisková, Michaela Schánilcová