Karneval

Obrzek - Karneval

Z karnevalu jsme měli zpočátku poměrně veliké obavy.

Vůbec jsme netušili, jaký kostým si máme připravit, dokonce ani jakými hrami bychom měli zabavit děti. Nakonec si ale myslím, že se nám maškarní ples povedl a my jsme si to užili ještě víc něž děti, které sem přišly.

Karneval se konal ve čtvrtek 7. března a pořádali jsme ho my, žáci osmého ročníku. Ráno jsme se sešli před osmou hodinou ve třídě. Všem bylo na očích vidět nadšení a radost.  Moc jsme se těšili. Druhou hodinu jsme mohli konečně začít s výzdobou tělocvičny. Výzdobu tvořily převážně barevné krepové květy, motýlci a fáborky. Myslím, že tělocvična vypadala opravdu moc dobře. Pak jsme si šli vzít na sebe naše kostýmy. Z druhé osmičky tvořily maškary hlavně princezny, našel se tam ale i popelář, král a nebo Šebestová s utrženým sluchátkem. V naší třídě jsme měli pouze jednu princeznu, ale zase dvě policistky, dva opraváře, vojáka, Harryho Pottera, sportovce, školačku a Pata a Mata. No prostě od všeho trochu.

Maškarní ples začal uvedením dvou moderátorek - Eliškou a mnou. Následovala přehlídka masek. Po přehlídce se začalo tancovat. Docela mě to bavilo, ale přeci jen mě už po pár písničkách začaly trošku bolet nohy. Ale ani to mě neodradilo a tančilo se dál.

Po diskotéce následovaly hry, např. Chyť si svého osmáka, slalom nebo přetahovaná. Myslím, že se maškarní ples podařil a mys jsme si ho pravdu užili. Chtěla bych, aby bylo více takových akcí.
Tereza, 8. C

Obrzek - Karneval     Obrzek - Karneval     Obrzek - Karneval