Podzim ve ŠD na Bavorovské

Obrzek - Podzim ve ŠD na Bavorovské     Přírodě pomaloučku začal vládnout podzim a tak jsme ve ŠD nelenili a pro děti uspořádali projektový den s podzimní tématikou.

Ve středu 30. září jsme se sešli ve ŠD a  rozdělili děti do 4 stanovišť. První skupina tvořila vrbovou větvičku s podzimními přírodninami (sovičky ze dřeva, listy, žaludy, šípky..), další malovala draka, ve školní kuchyňce se pekly jablečné kapsy z listového těsta a poslední skupina venku soutěžila a hrála hry.

Odměnou pro děti bude ještě pouštění draka, které však závisí na předpovědi počasí.

Doufám, že se celá akce líbila a těšíme se na další projekt, kterým bude návštěva ZOO v Hluboké nad Vltavou.

Martina Vlková (vychovatelka)

Obrzek - Podzim ve ŠD na Bavorovské     Obrzek - Podzim ve ŠD na Bavorovské     Obrzek - Podzim ve ŠD na Bavorovské