Hudebněsladký březen v ŠD Alešova

Obrzek - Hudebněsladký březen v ŠD Alešova

Ve středu 29.března jsme byli pozváni paní ředitelkou Čechovou z vodňanského učiliště na velikonoční tvoření. Děti vyráběly zvířátka z marcipánu, kterými zdobily linecká vajíčka. Moc děkujeme za profesionální přístup všech studentek a skvěle připravenou akci. Dětem se tvoření líbilo a těšíme se na další.

Celý měsíc březen byl pro děti ze školní družiny naplněn nácvikem jarních písniček a básniček na velikonoční vystoupení v kulturním domě. Ve škole nás navštívilo nespočet různých nemocí, každou chvíli chyběl někdo jiný a přišlo nám, že každý den zkoušíme s úplně jinými dětmi. Bylo to veliké dobrodružství a sílily v nás obavy, jak to vše dopadne. V sobotu 1. dubna, i přes to, že byl apríl, děti nastoupily na podium v KD v plné síle a skvělým výkonem mile překvapily všechny přítomné v sále. Bylo to perfektní. Dětem se vystoupení moc povedlo a všichni jsme si to užili. Na flétnu hrála jako vždy skvělá Oli Pražanová a na kytary nás doprovázela děvčata z kytarového kroužku, na který chodí 2. rokem. S děvčaty jsme všem v sále zahrály a zazpívaly ještě 3 písně. Myslím si, že jsme všichni odcházeli s nejen velikonočním úsměvem na tváři.

Děkuji dětem, mým skvělým kolegyním, panu Kramplovi, vedení KD, paní Čechové a jejím studentkám a učitelkám