Žichovec

Obrzek - Žichovec     V týdnu od 18. do 22. září se někteří žáci ze 6.AB zúčastnily turisticko-adaptačního kurzu v kempu Žíchovec. Jelikož tento kurz byl i adaptační, bylo velkou škodou, že se nezúčastnili všichni žáci ze tříd. Program se proto musel narychlo upravit, aby splnil svůj úkol. I když ubytování bylo trochu retro, vynikající strava a počasí vše vynahradily.

Dopoledne se hrály adaptační hry, do kterých byly občas zapojené i paní třídní učitelky a odpoledne byl vždy pěší výlet po okolí. Ve středu děti vyrazily vlakem do Prachatic, do Areálu lesních her, kde se všem moc líbilo. Ve zbylém čase děti hrály míčové hry, minigolf anebo se účastnily her na body. Myslím, že se všem kurz líbil a budou na něj dlouho vzpomínat.

Poděkování patří paní Kiml za připravený program, třídním učitelkám paní Palchak a paní Konečné za skvělou spolupráci a úsměv na tváři. Dětem děkuji za přátelský přístup a sportovní nadšení.