5.D se „poznávala“

Obrzek - 5.D se „poznávala“     Páteční dopoledne se třída 5.D vydala do městského muzea a galerie, kde navštívila výstavu IQPARKU.

Dne 10. 2. 2017 jsme byli se třídou v Městském muzeu a galerii ve Vodňanech na výstavě „Poznávej se“. Ze školy jsme vyšli v 10 hodin a cesta nám trvala zhruba 10 minut. Všichni jsme se moc těšili. Když jsme tam přišli, dostali jsme každý svůj pracovní list pro putování výstavou IQPARKU. U vybraných exponátů jsme odpovídali na otázky a plnili zadané úkoly např. tělo jako elektrolyt, složit slova ze slova pampeliška, chůze na chůdách, laserový labyrint, rychlost reakce, měření předklonu, poznávání po čichu, prostrč bez dotyku a měření síly stisku. Při cestě do školy jsme si o výstavě celou dobu povídali. Ve třídě jsme si porovnali naše zaznamenané výkony z pracovního listu. Vše se nám moc líbilo a bylo to velmi poučné.

Autorky B. Valentová a K. Lencová

Obrzek - 5.D se „poznávala“