Zábavný víceboj v Alešově ulici

Obrzek - Zábavný víceboj v Alešově ulici

Ve čtvrtek 16. března se žáci druhých tříd hned ráno převlékli do sportovního oblečení a s velkým očekáváním vyrazili se svými třídními učitelkami do tělocvičny.

Třída 8. B s panem učitelem Filipem Markem si pro malé druháčky připravila na celé dopoledne velké množství zajímavých soutěží: kvíz, střelbu z pistole, tematické malování, hod na koš, skládání puzzle, poznávání hudby, střelbu na bránu, házení míčků do kruhu.

Malí soutěžící se snažili nasbírat co nejvíce bodů za jednotlivé disciplíny.

První tři nejšikovnější chlapci a děvčata byli odměněni diplomem, medailí a sladkou odměnou. Na závěr si osmáci pro všechny děti připravili bohatou tombolu.

Děti k pěknému dni řekly:

Kristýna Samková ze 2.A: „Mně se líbily všechny disciplíny. Nejvíce kvíz a lukostřelba. Pak ještě, že na nás byli osmáci hodní. Děkujeme za hračky. Všechno bylo moc hezky připravené.“

Kamila Pouzarová ze 2.B: „Dneska to byl prima den!. Nejvíce se mi líbil kvíz, malování na čas a ještě hod do kruhu. Chtěla bych, aby to příští rok bylo znovu.“

Simona Velková ze 2.B: „Dnes byl nejlepší den mého života. Prožila jsem hodně zábavy s kamarádkami, nejvíce se mi líbil kvíz, protože jsem dostala 18 bodů, a to bylo ze všech soutěží nejvíc!“

Lucka Kejšarová ze 2.A: „Mně se líbil kvíz a hod do kruhu. Děti z 8. B pro nás měli připravený hezký program. Moc se mi líbil také dárek, který jsem dostala.“

Adéla Roučková ze 2.B: „Dnes jsem si to moc užila. Ráno bylo úplně obyčejné, ale první hodinu jsme se převlíkli na tělocvik, i když jsme ho neměli. Nejvíc se mi líbilo poznávání hudby, protože mám ráda hudbu a byly tam krásné písně.“

Vyjádřila se i paní učitelka Mgr. Renata Šmidmajerová: „Žákům z 8. B a panu třídnímu učiteli děkujeme za pěknou organizaci celého dopoledne a za krásné dárky. To mohu říci za všechny žáky ze 2.A i 2.B i za nás učitelky.“

Sepsala: Mgr. Renata Šmidmajerová

Foto: Mgr. Filip Marek