Hračky a knížky – to je naše!

Obrzek - Hračky a knížky – to je naše!     Září jsme si opravdu užili. Hned na začátku školního roku jsme vyrazili do galerie na výstavu Hračky 20. století. Výstava má dvě části, jedna navozuje atmosféru školy minulého století, ve druhé je plno různých hraček  - stavebnic, panenek, autíček, tahacích hraček aj. Asi největším zážitkem bylo několik funkčních vláčků různých typů a velikostí. Na své si přišel opravdu každý a hodina utekla jako nic.

Do knihovny jsme zašli proto, abychom se seznámili s novými knížkami a naladili se na čtenářské dílny, které budou pravidelnou součástí našich hodin čtení. Paní knihovnice nám připomněla pravidla dílny čtení a hned potom jsme se vrhli na samotný výběr knížek a ponořili jsme se do nerušeného čtení. Čas strávený v knihovně jsme si moc užili a rozhodně se tam zase brzy vypravíme.

Za třídu 4.C M. Livečková