Vánoční prosinec v ŠD

Obrzek - Vánoční prosinec v ŠD     Celý listopad jsme s některými dětmi nacvičovaly vánoční písničky a básničky. V sobotu 2. prosince, v rámci vánočního jarmarku, jsme vystoupily v kostele. Jelikož v ten den byla sněhová kalamita, některé děti se nemohly dostavit, musely jsme narychlo upravit program. Děti byly moc šikovné a vůbec jim to nevadilo a celé vystoupení klaplo.

Rodiče nás po vystoupení chodili chválit a u maminek nezůstalo jedno oko suché. Chci všem dětem a kolegyním moc poděkovat za skvělou přípravu a celkovou organizaci a už se moc těšíme na další vystoupení o Velikonocích.

V pondělí 4. prosince byly děti přípravné, 1. a 2. tříd pozváni do Domu dětí a mládeže na Mikulášskou nadílku. Celé dopoledne se děti těšily i trochu bály. Po obědě jsme vyrazily. Před DDM nás přivítal Anděl a společně jsme na strom navěsily vyrobené ozdoby jako poděkování za pozvání. Na sále se děti naučily s Andělem čertovský taneček, který společně předvedly čertům a Mikulášovi. Pak řekly všechny Mikulášské básničky, které jsme se v ŠD naučily a za odměnu dostaly nadílku. Všechny děti byly spokojené a s úsměvem a nadílkou jsme odcházely zpět do školy.