Pro rodiče a veřejnost

vyvěšeno od: 5. 12. 2018

Mikulášská nadílka

Obrázek - Mikulášská nadílka     Žáci sedmých tříd si připravili pro své spolužáky z prvního stupně sladkou mikulášskou nadílku, kterou si ovšem museli zasloužit odrecitováním básničky. Zlobivý žáci, slíbili, že se ve svém chování a prospěchu polepší a i oni si vychutnali sladkou odměnu.

vyvěšeno od: 3. 12. 2018

První rok ve škole

Obrázek - První rok ve škole

Před třemi měsíci jsme nastoupili do školy a stali se z nás žáci 1.C. Za tu krátkou dobu jsme se seznámili s novým prostředím, s paní učitelkou a slečnou asistentkou a našli si nové kamarády a kamarádky. Učíme se číst, psát, počítat, ale nejraději zpíváme legrační písničky, recitujeme básničky, cvičíme, malujeme, vyrábíme různé výrobky a účastníme se akcí mimo školu, které jsou součástí výuky.

vyvěšeno od: 23. 11. 2018

Návštěva myslivce na naší škole

Obrázek - Návštěva myslivce na naší škole

V pondělí 12. listopadu k nám zavítal p. Miloslav Vaněček z Mysliveckého sdružení Vodňany. Na úvod našeho povídání o krásách přírody nás přivítal mysliveckým troubením na lesní roh.

vyvěšeno od: 20. 11. 2018

První sníh s 5.C

Obrázek - První sníh s 5.C

Dnes napadl první sníh. Tak jsme museli alespoň na chvilku vyjít ven a vyzkoušet první koulovačku a postavit sněhuláka!
5.C

vyvěšeno od: 19. 11. 2018

Pozvánka na Vánoční jarmark

Aktuality Družina
vyvěšeno od: 19. 10. 2018

Bramborobraní

Obrázek - Bramborobraní     Školní rok už se dávno rozjel na plné obrátky a v říjnu konečně i školní družina, s ní spojené kroužky a různé akce. Takovou první větší akcí, která ve ŠD proběhla, bylo tzv. BRAMBOROBRANÍ.

vyvěšeno od: 8. 10. 2018

Turistický kurz 6.DE

Obrázek - Turistický kurz 6.DE     Na začátku nového školního roku čekal žáky obou 6. ročníků turistický a zároveň adaptační kurz na Šumavě ve dnech 10. – 12. září.

vyvěšeno od: 5. 10. 2018

Exkurze do Prahy

Obrázek - Exkurze do Prahy     59 žáků naší školy s učitelským dozorem mělo ve středu 3.10. namířeno do Prahy. Cesta vedla na Hrad na dvě výstavy – Doteky státnosti a Stráž na Hradě pražském.

vyvěšeno od: 26. 9. 2018

ADAPTAČNÍ DEN PRVŇÁKŮ

Obrázek - ADAPTAČNÍ DEN PRVŇÁKŮ

Jsme ve škole jen několik týdnů, poznáváme nové prostředí, nové kamarády, začínáme se učit počítat i číst. Aby naše adaptace na školní docházku byla co nejjednodušší, zúčastnili jsme se kurzu pro žáky 1.C a 1.D ve Stožicích. Na celý den jsme se proměnili na indiány a vyráběli indiánské čelenky, malovali na trička, učili se píseň o indiánech a nechyběly ani indiánské válečné barvy na tváři. Indiáni závodili na rychlost, hráli si s padákem, zjišťovali, kdo je silnější při přetahování lanem. Odměnou nám bylo hledání sladkého pokladu. Ani se nám nechtělo domů, když pro nás přijeli rodiče.

Aktuality Družina
vyvěšeno od: 21. 9. 2018

Konec školního roku ve ŠD

Obrázek - Konec školního roku ve ŠD     21. června jsme pro děti ze ŠD v Bavorovské připravili zábavné odpoledne. Tentokrát pod názvem "Vzhůru na palubu". Na školním paloučku si děti vyrobily pirátská trička, čepice a dalekohledy. Takto připraveni „na palubu“ jsme přivítali rodiče, kteří si přišli navečer se svými piráty opékat špekáčky. Večer čekalo děti ještě hledání pokladu a tolik očekávané spaní ve školní tělocvičně.