Pro rodiče a veřejnost

vyvěšeno od: 16. 3. 2020

Úřední hodiny školy

Vážení rodiče,

pokud budete požadovat potvrzenou Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let, požádejte o ni prostřednictvím e-mailu: kancelar.bavorovska@zsgvodnany.cz nebo na tel. 383 313 411. Uveďte, zda si pro ni přijdete osobně či ji chcete zaslat e-mailem.

Úřední hodiny školy: pondělí a středa 9,00 – 14,00 hod.

Mimo tuto dobu je škola pro veřejnost uzavřena.

Pro vyřízení všech ostatních věcí využívejte prosím poskytnuté telefonní kontakty 383 311 311 (ZŠA)383 313 411 (ZŠB+G).

Děkujeme za pochopení.
Mgr. Jarmila Rybáčková, ředitelka školy

vyvěšeno od: 10. 3. 2020

! Mimořádná situace !

Vzhledem k vývoji epidemie v Evropě se zakazuje nařízením Bezpečnostní rady státu od 11. března 2020 osobní přítomnost žáků na základních školách, středních školách, středních odborných učilištích a univerzitách. Opatření je v tuto chvíli na dobu neurčitou.

Vážení zákonní zástupci, od 11. března 2020 nebude na naší škole probíhat výuka. Bohužel bude uzavřena škola, školní družina i školní jídelna. Informace budeme průběžně doplňovat na webových stránkách školy.

Ředitelka školy
Mgr. Jarmila Rybáčková.

Informace pro rodiče dětí do 10 let:

Rodiče dětí, kteří budou čerpat ošetřovné na dítě do 10 let z důvodu uzavření školy, oznámí tuto skutečnost svému zaměstnavateli.

Škola vydá rodiči/zákonnému zástupci na jeho žádost potvrzený tiskopis " Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy)", který předá zaměstnavateli.

Potvrzený tiskopis bude možno vyzvednout v kanceláři školy osobně nebo zaslat po telefonické domluvě  e-mailem.

Tel.č.: 383 313 411

Více na odkazech:

vyvěšeno od: 26. 1. 2020

Výsledky přijímacích zkoušek nanečisto

vyvěšeno od: 25. 1. 2020

Gympl roku 2019

Obrázek - Gympl roku 2019

Hlasování Gympl Roku je průzkumem mezi studenty a absolventy gymnázií v České republice, jak se jim na jejich gymnáziu studuje nebo studovalo.

Posouzení kvality školy z pohledu studentů a absolventů je i kritérium, podle kterého by se měli řídit budoucí studenti středních škol, nyní studenti základních škol.

Těm chceme projektem pomoci v jejich rozhodování, na jakou školu se přihlásit.
Text: gymplroku.cz

vyvěšeno od: 14. 1. 2020

Blížící se akce

Zápis do 1. tříd
Obrázek - Blížící se akce
Zápis do prvních tříd pro školní rok 2020/2021 se bude konat v budově Alešova, a to 3. a 4. dubna 2020

Přijímací zkoušky
Obrázek - Blížící se akce
Přijímací zkoušky na střední školy proběhnou 14. a 15. dubna.
Přijímací zkoušky na 8-letá gymnázia proběhnou 16. a 17. dubna.​
    Skotsko 2020
Obrázek - Blížící se akce
Základní škola a Gymnázium Vodňany uskuteční Expedici Skotsko 2020, v termínu 1.-10. září.

vyvěšeno od: 17. 12. 2019

Skotsko 2020

Obrázek - Skotsko 2020     Základní škola a Gymnázium Vodňany nabízí žákům a jejich blízkým Expedici Skotsko 2020, která se uskuteční 1.-10. září.
Během 4.000 km dlouhé cesty překonáme Hadriánův val i Kaledonský kanál, překvapí nás historický Edinburgh, rozlehlá vřesoviště a možná nás přivítají i tuleni. Nevynecháme ani jezero Loch Ness. Podíváme se na nejvyšší horu Velké Británie Ben Nevis. Budete si moci vyzkoušet konverzaci s rodilými Brity a Skoty. Expedice bude nejen obohacením Vaší angličtiny, ale i historie, geografie a biologie.
Více informací zde.
Závazná přihláška.

vyvěšeno od: 27. 11. 2019

Zveme Vás na jarmark

Obrázek - Zveme Vás na jarmark

V sobotu, 30.11., bude probíhat již tradiční vánoční jarmark naší školy. Přípravy jsou v plném proudu, děti vyrábí ostošest.

Těšíme se na Vaší návštěvu a doufáme, že Vám naše výrobky udělají radost.

vyvěšeno od: 21. 11. 2019

Přípravné kurzy pro přijímací zkoušky

Obrázek - Přípravné kurzy pro přijímací zkoušky

Základní škola a Gymnázium Vodňany pořádá v termínu prosinec 2019 – březen 2020 přípravné kurzy pro žáky 5. a 9. tříd základních škol k přijímacím zkouškám z matematiky a českého jazyka.
Rozpis kurzů naleznete zde.

vyvěšeno od: 13. 11. 2019

Vánoční JARMARK

Obrázek - Vánoční JARMARK

vyvěšeno od: 4. 11. 2019

Informace ke stávce

Obrázek - Informace ke stávce

Základní škola a Gymnázium Vodňany

ČMOS pracovníků školství vyhlásil na středu 6. 11. 2019 jednodenní stávku.

Odborová organizace naší školy projednala se zaměstnanci rozsah a formu připojení k této stávce. Většina zaměstnanců se ke stávce připojila.

Z tohoto důvodu bude škola  - Základní škola Alešova, Bavorovská a Výstavní mimo provoz, nebude probíhat výuka, školní družina nebude v provozu. Výuka bude pokračovat od čtvrtka 7. 11. 2019.

Výuka na gymnáziu bude probíhat podle rozvrhu.

Ve Vodňanech 4. 11. 2019
Mgr. Jarmila Rybáčková - Ředitelka školy